Moto Kurye

Motorlu Kurye Hizmeti, İstanbul il sınırları içerisinde herhangi bir adresten herhangi bir adrese nokta teslimatı yapılmasını kapsamaktadır.

  Hizmet Detayları

Express Kurye

Ulaştırılmasını istediğiniz emtialarınızı en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese teslim etmek amacıyla hizmetinize sunulan kurye seçeneğidir

  Hizmet Detayları

Gece Kurye

Saat 19:00 dan sonra çıkabilecek evrak ve benzeri eşyaların nöbetçi kuryelerimiz tarafından yapılan işlemdir. Bu işlemin ücreti normal fiyatın iki katıdır.

  Hizmet Detayları

7/24 Moto Kurye

7/24 Kurye hafta içi saat 19:30′dan Cumartesi16:00′dan saat sonra ve resmi tatil günlerinde istemiş olduğunuz kurye hizmetidir.

  Hizmet Detayları

Gidiş/Dönüş Moto Kurye

Herhangi bir adreste işlem yapılması gereken evrak,ürün ya da verinin sizden alınarak ilgili adrese götürülmesi ve yapılması gereken işlemlerin yaptırılması sonrasında geri alınarak sizlere ya da belirtilen adrese ulaştırılması hizmetidir.

  Hizmet Detayları

Tahsilatlı Moto Kurye

İnternet üzerinden satış yapan firmalar için ürün teslimi ile birlikte ürün bedelinin alıcıdan tahsil edilmesi hizmeti.

  Hizmet Detayları

VIP Kurye

Vip kurye ile gönderileriniz ortalama olarak 30 dakika içerisinde sizden alınır toplam 60 dakika içerisinde göndermek istediğiniz adrese güvenli bir şekilde teslimatı yapılır.

  Hizmet Detayları

Kiralık Kurye

kiralık kurye hizmeti. Kiralık kurye gönderi yoğunluğunuza göre günlük, haftalık ve aylık olarak istenebilir. Kiralık kuryenin bütün masrafları (SSK,Yemek,Özel Sigorta,Benzin,Motor Bakım vb.) şirketimize aittir

  Hizmet Detayları